Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ALSTRÖM, Per (född 1961): Fågel, signerad och daterad Per Alström 1987, akvarell, 24x19 cm
Zustandsbeschreibung
268786
2014-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner