Per Alström akvarell

Per Alström akvarell
Per Alström akvarell
Per Alström akvarell
Per Alström akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ALSTRÖM, Per (född 1961): Fågel, signerad och daterad Per Alström 1987, akvarell, 24x30 cm

Zustandsbeschreibung

268788

2014-10-15