Glasservisdelar Kent design Elis Bergh Kosta Boda

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GLASSERVISDELAR, 33 st., modell "Kent", design Elis Bergh, Kosta Boda, 1900-talets mitt, skärsllipad rutdekor samt fasettslipning, bestående av: 9+2 vinglas, 10 starkvinsglas, 12 selterglas

Enstaka smärre nagg kan förekomma

268791

2014-10-06