Per Alström akvarell
Valmis
2014-10-15
268792
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ALSTRÖM, Per (född 1961): Fågel, signerad och daterad Per Alström 1987, akvarell, 27x21 cm