Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ALSTRÖM, Per (född 1961): Fågel, signerad och daterad Per Alström 1987, akvarell, 24x21 cm
Zustandsbeschreibung
268795
2014-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner