Per Alström akvarell

Per Alström akvarell
Per Alström akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALSTRÖM, Per (född 1961): "Starrsångare" - Xingkai Hu, Manchuriet, signerad och daterad Per Alström 1988, akvarell, 27,5x30 cm, Latin: Locustella certhiola

268797

2014-10-15