Ernst Billgren multipel mosaik

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Långväga vänner", signerad och numrerad på plakett på baksidan Ernst Billgren (inristad signatur), 132/150, mosaik/träram, totalt mått 59,5x79 cm

268817

2014-11-13