Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Blått vittne", ur "Långväga vänner", 2001, signerad och numrerad Ernst Billgren 132/150, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm, tryckt av Pierre Chave, Vence

268818

2014-11-13