Ernst billgren färglitografi

Ernst billgren färglitografi
Ernst billgren färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Svarta kedjor", ur "Långväga vänner", 2001, signerad och numrerad Ernst Billgren 132/150, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm, tryckt av Pierre Chave, Vence

268819

2014-11-13