Ernst billgren färglitografi
Closed
2014-11-13
268819
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Svarta kedjor", ur "Långväga vänner", 2001, signerad och numrerad Ernst Billgren 132/150, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm, tryckt av Pierre Chave, Vence