Donald Baechler färgserigrafi

Donald Baechler färgserigrafi
Donald Baechler färgserigrafi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

BAECHLER, Donald (USA, född 1956): "Ice Cream Cone", färgserigrafi, 2001, ur sviten Some of my Subjects, signerad och numrerad Baechler 72/86, tryckt av Fine Art Printing, New York, utgiven av Hedenius Editions, Stockholm, 76,5x59,5, bladstorlek 99x77,5 cm

268821

2014-11-13