Curt Clemens oljemålning tema

Curt Clemens oljemålning tema
Curt Clemens oljemålning tema
Curt Clemens oljemålning tema
Curt Clemens oljemålning tema
Curt Clemens oljemålning tema
Curt Clemens oljemålning tema

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Curt Clemens 1947, olja på duk, 33x24 cm

268841

2014-10-10