Modelltåg US-Zone

Modelltåg US-Zone
Modelltåg US-Zone
Modelltåg US-Zone
Modelltåg US-Zone

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

MODELLTÅG, 1940/50-tal, Tyskland, U.S-Zone, spår 0, bestående av: urverksdrivet ånglok, 3 vagnar, diverse räls, i fabriksförpackning

Bruksslitage, kartong med skador

268857

2014-10-06