Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, klädd i bakerkretong, längd ca 185 cm
Tyget med skador, soffan med bruksslitage
268858
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här