Soffa Josef Frank
Valmis
2014-10-07
268858
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SOFFA, klädd i bakerkretong, längd ca 185 cm
Tyget med skador, soffan med bruksslitage