Soffa Josef Frank

Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, klädd i bakerkretong, längd ca 185 cm

Tyget med skador, soffan med bruksslitage

268858

2014-10-07