Pehr Hörberg tuschlavering

Pehr Hörberg tuschlavering
Pehr Hörberg tuschlavering

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRBERG, Pehr (1746-1816): Coriolanus framför Rom, lavering, monogramsignerad och daterad P.H:1787, 24x35 cm

Något gulnad

268872

2014-10-08