Pehr Hörberg tuschlavering

Pehr Hörberg tuschlavering
Pehr Hörberg tuschlavering

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

HÖRBERG, Pehr (1746-1816): Begravningsscen, lavering, monogramsignerad och daterad P.H:1787, 24x35 cm

Något gulnad, smärre fläckar

268875

2014-10-08