Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
HÖRBERG, Pehr (1746-1816): Begravningsscen, lavering, monogramsignerad och daterad P.H:1787, 24x35 cm
Något gulnad, smärre fläckar
268875
2014-10-08