Anders Zorn Vicke etsning
2014-10-14
268897
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,8x29,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 166, Asplund 281
Smärre gulnader