Anders Zorn Vicke etsning

Anders Zorn Vicke etsning
Anders Zorn Vicke etsning
Anders Zorn Vicke etsning
Anders Zorn Vicke etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,8x29,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 166, Asplund 281

Smärre gulnader

268897

2014-10-14