Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,8x29,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 166, Asplund 281
Smärre gulnader
268897
2014-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här