Peder Duke serigrafi

Peder Duke serigrafi
Peder Duke serigrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): Abstrakta komposition, signerad och daterad Peder Duke -85, 116/150, serigrafi, ca 41x56 cm

268901

2014-10-10