Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MILLAR, Johnny (1855-1939): Fjällandskap med stugor, signerad och daterad Johnny Millar -24?, olja på duk, ca 55x81 cm
Zustandsbeschreibung
268903
2014-10-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner