Bord fanérat i björk

Bord fanérat i björk
Bord fanérat i björk
Bord fanérat i björk
Bord fanérat i björk
Bord fanérat i björk
Bord fanérat i björk

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i björk, höjd ca 74, 86x59 cm

Ytskador, sargen har släppt på ett ställe

268912

2014-10-07