Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i björk, höjd ca 74, 86x59 cm
Ytskador, sargen har släppt på ett ställe
268912
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här