Spegel Karl Johan-stil

Spegel Karl Johan-stil
Spegel Karl Johan-stil
Spegel Karl Johan-stil
Spegel Karl Johan-stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanerad i mahogny, bronserad dekor med motiv av rovfågel samt fleuroner, pärlstavsdekor, 116x53 cm

Dekor med skador

268914

2014-10-07