Johan Philip Lemke

Johan Philip Lemke
Johan Philip Lemke
Johan Philip Lemke
Johan Philip Lemke

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEMKE, Johan Philip (1631-1711): Soldater vid lägereld, signerad JHP Lemke, olja på pannå, 46x62 cm

Skador, sprickor

268926

2014-10-08