Nils Forsberg oljemålning
Valmis
2014-10-08
268934
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
FORSBERG, Nils (1842-1934): Detalj från slagfältet vid Lützen, signerad och daterad Nils Forsberg, olja på duk, 54x81 cm