Taklykta 1900-talets första hälft
2014-10-07
268935
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLYKTA, 1900-talets första hälft, stomme i vitmetall, med blyinfattat glas, höjd ca 35 cm
Bruksslitage