Karmstol jugend
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, jugend, 1900-talets första hälft, bonat trä, träskuren dekor av blommor, delvis spjälad ryggbricka, svängda armlän, stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm
Smärre slitage, ställvis fläckar
268949
2014-10-07