Läderklädd golvlampa

Läderklädd golvlampa
Läderklädd golvlampa
Läderklädd golvlampa
Läderklädd golvlampa
Läderklädd golvlampa
Läderklädd golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-tal, läderklädd stomme, mässingfot, höjd ca 128 cm

Ej funktionstestad, fot med bucklor, smärre slitage

268952

2014-10-07