Sigillstamp i tenn

Sigillstamp i tenn
Sigillstamp i tenn
Sigillstamp i tenn
Sigillstamp i tenn
Sigillstamp i tenn
Sigillstamp i tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGILLSTAMP, 1930-/40-tal, tenn, mässingsdetaljer, i form av hästhuvud, höjd ca 6 cm

Bruksslitage, monogram ÅG

268961

2014-10-07