Magnus Creutz olja

Magnus Creutz olja
Magnus Creutz olja
Magnus Creutz olja
Magnus Creutz olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CREUTZ, Magnus (1909-1989):"Dam med röd hatt", signerad Creutz, olja på pannå, 26x26 cm

Rispa

268964

2014-10-14