Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HAMBORN, Axel (1892-1987): Anemoner, signerad Hamborn, olja på pannå, 45x38 cm
Zustandsbeschreibung
268968
2014-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner