Axel Hamborn oljemålning

Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HAMBORN, Axel (1892-1987): Anemoner, signerad Hamborn, olja på pannå, 45x38 cm

Zustandsbeschreibung

268968

2014-10-14