Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÄGARE, silver, Pehr Hedlund (1805-1810), Gävle, 1807, spår av förgyllning, svisselerad dekor av festonger, höjd 10 cm, vikt ca 63 g
Smärre bucklor
268971
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här