Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, silver, Pehr Hedlund (1805-1810), Gävle, 1807, spår av förgyllning, svisselerad dekor av festonger, höjd 10 cm, vikt ca 63 g

Smärre bucklor

268971

2014-10-07