Kurt Dejmo oljemålning

Kurt Dejmo oljemålning
Kurt Dejmo oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEJMO, Kurt (1919-2009): Grönskande landskap, signerad och daterad Dejmo-46, olja på pannå, 20x25 cm

268980

2014-10-14