Signe Barth olja
2014-10-14
268982
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARTH, Signe (Uddevalla, 1895-1982): Bohuslän, signerad och daterad Signe Barth -40, olja på pannå, 28x37 cm
Smärre ytmärken