Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NERMAN, Einar (1883-1983): Blomsterstilleben, signerad E Nerman , olja på pannå, 48,5x23 cm
268999
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här