Einar Nerman oljemålning

Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NERMAN, Einar (1883-1983): Blomsterstilleben, signerad E Nerman , olja på pannå, 48,5x23 cm

268999

2014-10-07