Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

1 300 SEK

3 000 SEK

ORIENTMATTA, sannolikt Malayer, semiantik, ca 288x198 cm

Slitage, skador

269025

2014-10-26