Bord i funkis

Bord i funkis
Bord i funkis
Bord i funkis
Bord i funkis

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BORD, funikis, 1930/40-tal, stårlrörsunderrede

Skivorna med skador, varav en nedslipad

269033

2014-10-07