Johannes Olsson oljemålning
2014-10-14
269064
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): (2), diptyk, Kompositioner, signerad o daterad Johannes O., 1974, olja på duk, ca 33x41, 35x27 cm
Tryckmärken