Lajos Füzeso oljemålning

Lajos Füzeso oljemålning
Lajos Füzeso oljemålning
Lajos Füzeso oljemålning
Lajos Füzeso oljemålning
Lajos Füzeso oljemålning
Lajos Füzeso oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÜZESI Lajos(född 1931): Kvinnor med blomster, signerad, olja på duk, 49x59 cm

269069

2014-10-14