Marjorie Conant oljemålning

Marjorie Conant oljemålning
Marjorie Conant oljemålning
Marjorie Conant oljemålning
Marjorie Conant oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CONANT, Marjorie (1885-?): Landskap med väg och kvarn, signerad M Conant, olja på pannå, 43x59 cm

269070

2014-10-14