Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CONANT, Marjorie (1885-?): Landskap med väg och kvarn, signerad M Conant, olja på pannå, 43x59 cm
269070
2014-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här