Elsa Ström-Ciacelli oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖM-CIACELLI, Elsa (1876-1952): Blomsterstilleben, signerad E Ström Ciacelli, olja på pannå, 37x53 cm

269081

2014-10-14