Matbord i massivt trä

Matbord i massivt trä
Matbord i massivt trä
Matbord i massivt trä
Matbord i massivt trä
Matbord i massivt trä
Matbord i massivt trä

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, massiv valnöt, höjd ca 75, 192x96, 2 iläggsskivor à 47 cm

Bruksslitage

269084

2014-10-07