Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, 1900-tal, massiv valnöt, höjd ca 75, 192x96, 2 iläggsskivor à 47 cm
Bruksslitage
269084
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här