Henry Moore litografi

Henry Moore litografi
Henry Moore litografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MOORE, Henry (1898-1986): Figurkomposition, signerad och numrerad Moore XIX/XXV, litografi, 32x45 cm

269090

2014-10-14