Salongsgrupp Louis XVI-stil

Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgylld, bestående av soffa, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, soffans längd ca 123 cm

Bruksslitage, färgbortfall, klädsel med fläckar

269114

2014-10-08