Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgylld, bestående av soffa, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, soffans längd ca 123 cm
Bruksslitage, färgbortfall, klädsel med fläckar
269114
2014-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här