Byrå 1800-talets första hälft

Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, mellaneuropa, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 78, 68x43 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.

269126

2014-10-09