Stig Södersten olja
Valmis
2014-10-14
269129
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SÖDERSTEN, Stig (1906-1979): Sittande modell, signerad och daterad Stig Södersten -43, olja på pannå, 29x23 cm