Serveringsbord i mässing

Serveringsbord i mässing
Serveringsbord i mässing
Serveringsbord i mässing
Serveringsbord i mässing
Serveringsbord i mässing
Serveringsbord i mässing
Serveringsbord i mässing
Serveringsbord i mässing

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSBORD, 1 par, 1900-tal, avtagbar bricka, stomme i mässing, ovala skivor i glas, delvis genombruten gallerkant, kannelerade ben krönta av knoppar, höjd 63, 55x36 cm

Slitage

269141

2014-10-08