Bordslampa Charlotte Perriand

Bordslampa Charlotte Perriand
Bordslampa Charlotte Perriand
Bordslampa Charlotte Perriand
Bordslampa Charlotte Perriand

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, "Jumo" formgiven av Charlotte Perriand, 1900-talets först hälft, höj- och sänkbar

Bruksslitage

269148

2014-10-08