Industrilampa France
Valmis
2014-10-08
269153
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
INDUSTRILAMPA, 1900-talets första hälft, patinerad metall, etikettmärkt Jielde Brevete Marque France, på smidessockel, vikbar
Skador och slitage, färgbortfall