Fåtöljer Dux

Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets senare del, Dux, svart läder, vita sömmar, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, fläckar

269155

2014-10-08