Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DRAGBYRÅ, engelsk stil, 1900-tal, mahogny, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 64, ca 53x36 cm
Bruksslitage
269159
2014-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här