Byrå engelsk stil
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
DRAGBYRÅ, engelsk stil, 1900-tal, mahogny, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 64, ca 53x36 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
269159
Päivämäärä:
2014-10-08