Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, silver, Otto Wilhelm Kjellberg, Västerås 1871, invändigt förgylld, höjd 8 cm, vikt ca 89 g

Namnet Ulla graverat på livet, smärre bucklor, botten med spår av klistermärke

269177

2014-10-08